Haber Detayı
17 Aralık 2017 - Pazar 20:04 Bu haber 1741 kez okundu
 
Antep'te bebeği öldüren CANİ, Üvey baba çıktı!
Gaziantep’te bir parkta buz kalıbıyla birlikte bir valizin içinde cesedi bulunan bebeğin katilinin üvey babası olduğu ortaya çıktı.
YEREL Haberi
Antep'te bebeği öldüren CANİ, Üvey baba çıktı!

Gaziantep’te bir parkta buz kalıbıyla birlikte bir valizin içinde cesedi bulunan bebeğin katilinin üvey babası olduğu ortaya çıktı. Gözaltına alınan cani babanın 5 aylık bebeği dövüp, duvara vurması güvenlik kameralarına yansıdı.

 

ÖZEL EKİP BAŞARISI

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü, 15 Aralık’ta bir parka içinde buz bulunan bir valizin içerisinde bulunan 5 aylık bir kız bebeği cesedinin sır perdesini çözmek için çalışma başlatmıştı. Olayın meydana geldiği yerdeki kameraları mercek altına alan ekipler elinde valiz olan bir şahıstan şüphelendi.  7 Aralık’ta akşamı Binevler Mahallesi’nde çocuğunu döven uzun sakallı bir şahısın güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleriyle elinde valiz bulunan şahsın aynı kişi olduğunu tespit etti. Şahsın ,5 aylık bebeğin üvey babası Suriye uyruklu 24 yaşındaki Ziyad El Abdullah olduğunu saptandı.Abdullah’ı yakalayan ekipler birlikte yaşadığı bebeğin öz  annesi 26 yaşındaki İhlas El Baho ve olayla bağlantısı olduğu tespit edilen bir kişiyi de gözaltına aldı.

 

BEBEĞİ DÖVDÜĞÜ AN KAMERADA

Emniyetteki sorgusunda bebeğin annesi  İhlas El Baho, bebeğin sürekli  ağladığı için şu an birlikte olduğu Ziyad El Abdullah tarafından dövüldüğünü ifade etti. 7 Aralık Binevler  Mahallesi’nde güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde ise üvey baba 5 aylık bebeği dövüp duvara vurması ortaya çıktı. Bebek babası tarafından dövülürken annesinin de arkalarından yürüdüğü görüldü. Bebeğin 7 Aralık akşamı öldüğü tahmin ediliyor.

Kaynak: Editör: Ali Vefa Yurdal
Etiketler: bebek,cinayet,park,
Yorumlar
Haber Yazılımı