Haber Detayı
08 Şubat 2018 - Perşembe 16:31 Bu haber 2635 kez okundu
 
Gaziantep,CHP İl Kadın Kolu Devir Teslim Töreni
27 Ocak 2018 Tarihinde yapılan CHP Gaziantep Olağan Kadın Kolları Kongresinde İl Başkanlığı Belirlenmiş ve bugün devir teslim töreni yapılmıştır.
YEREL Haberi
Gaziantep,CHP İl Kadın Kolu Devir Teslim Töreni

27 Ocak 2018 Tarihinde yapılan CHP Gaziantep Olağan Kadın Kolları Kongresinde İl Başkanlığına seçilen Leyla Kara ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Binasında gerçekleşen törenle görevi bir önceki dönem İl Kadın Kolları Başkanı Münevver Mine Polat’tan teslim aldı.

 

Görevini devreden eski İl Başkanı M. Mine Polat “Görevim boyunca beni sahiplendiğiniz gibi bundan sonra da Leyla Hanım’ı sahipleneceğinizden şüphem yok. Yol arkadaşlığımız devam ediyor. Biz birlikte olmak zorundayız” diyerek Kara’ya ve yönetim kuruluna başarı diledi.

 

Kadın Kolları'nın yeni İl Başkanı Leyla Kara da, amaçlarının yoldaşlık duygusunu güçlendirerek, CHP bayrağı ile iktidara yürümek olduğunu belirtip, bir önceki yönetime mücadelelerinden dolayı teşekkür etti. Kara, “Bayrağı büyük bir sorumlulukla taşıyacağımızdan emin olunmasını istiyoruz. Bundan sonra birlik ve beraberlik içerisinde evler, sokaklar, caddeler, alanlar, salonlar, tarlalar, fabrikalar çalışma alanımız olacak” dedi.

 

Kaynak: Editör: Ali Vefa Yurdal
Etiketler: Gaziantep,CHP, İl, Kadın, Kolu, Devir, Teslim, Töreni,
Yorumlar
Haber Yazılımı