Haber Detayı
28 Nisan 2018 - Cumartesi 00:04 Bu haber 3193 kez okundu
 
KENTİN ORTASINDA BİR VAHA KUŞDAM SİZİ ÇAĞIRIYOR…
Kuşdam bu sezon renga renk. Çocuklarınız doğa ile başbaşa .
YEREL Haberi
KENTİN ORTASINDA BİR VAHA KUŞDAM SİZİ ÇAĞIRIYOR…

Yeşil fakiri Gaziantep’in ortasında adeta bir vahayı andıran, kuş sesleri ile tertemiz su sesinin birbirine karıştığı, Hacı Salih Yıldıran’ın yıllardır dost gülümsemesi ile sizi karşıladığı Saklı Cennet Kuşdam Restaurant ve Piknik Alanı sezonunu açtı. Kuşdam bu yıl konseptini geliştirerek, çadır ile kamping yapılmasının da önünü açtı.

 

ÇADIRINI ALDA GEL

Gaziantep merkezden yola çıkıp eski Nizip yoluna girip, Bilek Köyü, Tatlıcak ve Salkım’ı geçtikten sonra karşınıza yeşil ile suyun birleştiği  bir köşe olarak çıkan Kuşdam Saklı Cennet sezonu açtı. Gaziantep’in yakından tanıdığı bir sima olan Hacı Salih Yıldıran’ın işlettiği Kuşdam Restoran ve Piknik Alanı’nda bu yıl kentin ağır koşulları, karmaşası ve gürültüsünden uzaklaşmak isteyenler için kamping alanı uygulaması da başlayacak.

 

DOĞADAN MASANIZA GELEN LEZZETLER

Her yanı yeşillikler, şifalı bitkiler ve ağaçlarla kaplı alanda, kuş sesleri, şırıl şırıl akan çayın kenarına çadırınızı kurarak oksijen dolu bir ortamda mis gibi bir uyku çekebileceksiniz.  Ayrıca bahçedeki bitkilerden  elde edilen de doğal nane, kekik, nar ekşisi, fasülyeden, domatese envai türlü ev yapımı turşu ile masanızı bir lezzet festivaline dönüştürebileceksiniz.

 

MASANIZI SUYA ATIN KEBABI BALIKLARLA YAPIN

Sıcak yaz günlerinde akıp giden çayın soğuk sularına masanızı koyup, size verilecek mangal ile kebap keyfinizi yaparken, ayaklarına değerek yüzen balıkların keyfinize eşlik etmesinden büyük mutluluk duyacaksınız.

Kuşdam Köyü'ne ve Hacı Salih Yıldıran'a: 0 (342) 556 31 60 ve 556 31 13'dan ulaşabilirsiniz... 

 

 

Kaynak: Editör: Ali Vefa Yurdal
Etiketler: KENTİN, ORTASINDA, BİR, VAHA, KUŞDAM, SİZİ, ÇAĞIRIYOR…,
Yorumlar
Haber Yazılımı