Haber Detayı
22 Ekim 2016 - Cumartesi 18:15 Bu haber 1295 kez okundu
 
KÜBRA BEBEK AİLESİNE KAVUŞTU
Gaziantep’te 3 gün önce kaybolan 2.5 yaşında ki Hatice Kübra bebek bugün ailesine buluştu.
- Haberi
KÜBRA BEBEK AİLESİNE KAVUŞTU

 

Gaziantep’te 3 gün önce kaybolan 2.5 yaşında ki Hatice Kübra bebek bugün ailesine buluştu.

Gaziantep’in Şahinbey ilçesine bağlı Ocaklar Mahallesi’nde bulunan ikiz kız kardeşlerden Hatice Kübra Çakıroğlu, geçtiğimiz günlerde gittiği bakkaldan bir daha geri dönememişti.

Polisin ve kamuoyunun çalışmaları sonucunda köşeye sıkıştıkları tahmin edilen kişi veya kişiler dün saat 11 civarında Hatice Kübra’yı evinin yakınlarında bir sokağa bıraktı. Çocuğu komşu Müslüm Can’ın (18) tanıması sonucunda evine getirilen Kübra Bebek bugün annesiyle buluştu.

 

Katılacakları televizyon programı dolayısıyla İstanbul’da olan aile bugün Antep’e gelerek minik Hatice Kübra’yla hasret giderdi.

 

‘Hiçbir anne baba böyle bir acıyla sınanmaz’

Bugün kızı Hatice Kübra’ya kavuşan anne Hülya Çakıroğlu, ‘3 günden beri yoktu kızım. Başına bir şey geldi diye çok korktum. Kızımın bulunması için Müge Anlı’nın programına katıldım. Programda başka bir çocuğun tecavüze uğradıktan sonra öldürüldüğü haberini duydum. Bu durumu öğrendikten sonra çok daha kötü oldum. Kızımın bulunmasında emeği geçen emniyet ve basın mensuplarına teşekkür ederim’ diyerek sözlerine ‘Hiçbir anne baba böyle bir acıyla sınanmaz, umarım en yakın zamanda bunu yapan kişiler cezasını bulur’ cümleleriyle devam etti. Öte yandan amca Murat Çakıroğlu,’ Herkes elinden geldiğince bize yardımcı oldu, Allah hepsinden razı olsun. Yeğenim bulundu çok mutluyuz’ diye konuştu.

 

 

“ Tüm Mahalleli buluşmayı izledi”

Bir tv proğramından dönen Kübra’nın anne  ve babaannesini tüm mahalleli ve akrabaları merakla beklediler.Sevgi yumağına dönüşen Kübra bebeğin annesi  ve ikizi ile  buluşması,gözyaşı ile  doldu. Mahalleli ve akrabaları göz yaşlarını tutamadılar. Dramın kenarından dönen  aile mutluluk içinde karelere yansıdı.

 

KÜBRA  BEBEĞİN ANNE İLE  MUTLULUK  ANI 

 

Haber- Fotoğraf  :  ALİ  VEFA  YURDAL -  BÜŞRA  YENTÜRK

.

Kaynak: Editör: Ali Vefa Yurdal
Etiketler: KÜBRA, BEBEK, AİLESİNE, KAVUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı